Historie

17. srpna 2012 v 16:28 |  Registrace
Město Akuma pojmenované podle legendy, ta říkala že ji založil démon na místě svého posledního odpočinku, tudíš si většina obyvatel myslela že spí na obřím démonovi, ale většina to neřešila, alespoň ne do dne kdy se na místím zámku narodila dceram, všichni mohutně oslavovali, ale jen do chvíle než zjistili že ovládá schopnost smrti. Mladá princezna, ale rostla jako z vody a svoji schopnost se naučila ovládat bezvadně, bohužel nikdo si nevšiml příznaků že jí její schopnost ovládá, o pár let později se narodila její sestra, s opačnou schopností, za pár let se ukázalo že je s přírodou svázaná až moc, ty dvě si na začátku celkem rozumněli, ale později se stala událost která to změnila. Starší z princezen se hodně rozlobila a nechala se unést svou schopností a zabila oba rodiče, vysála z nich energii, bohužel to mělo na její psychyku velký dopad a když přišla mladší princezna opojena svou silou se pokusila vysát i ji, to se jí naštěstí nepodařilo a ona utekla. Od té doby to jde s městem jde z kopce, nové králově nevadí zločiny ani vraždy nevadí dalo by se říct že se v nich vyžívá, nikdo neví kam se její sestra poděla ani to jestli ještě žije, každopádně vzniklo odpojná organizace, její vůdcové mají jako jediný klíč k vězení i když nikdo neví jak se jim ho podařilo získat. Ale stále má město naději, tou je proroctví že když se spojí princezna s máginí i odbojem můžou svrhnou samozvanou královnu, ale problém tohohle proroctví je že se tam i píše že princezna je příliž měkká na to aby zabila svoji sestru do toho ji musí přinutit ostatní nebo ji sami zabít.

Samozvaná královna Chiyoko, nikdo neví rozsah jejích schopností, její rasa je harpyje a příjmení neznáme.

Avaron, jedna z nejzákeřnějších harpyjí, je velitelka veškeré vojenské síly a mystrině v ovládání mysli, je rádkyní Chiyoko.

Kaito, jeden ze známých vůdců Odboje, jeho hlavní schopností je boj, ale ovládá i mystrně magii, protože je mág.

Tento kluk způsobil hodně problémů Chiyoko, jeho jméno je Ryo je to upír a jeho specializací je voda

Tato dívka je jednou velkou záhadou jmenuje se Shina, nikdo neví co je za rasu, ale je vynikající v používání ohně a boji na dálku. Jejím problémem je že se také neví na čí je straně, proto se ji občas snaží zabít obě dvě

Kenji, o něm se také moc neví, specialijuje se na oheň a je to elf i když tak moc nevypadá, je na straně Odboje.

Jeho jméno je Ryuu, je to upír, který neví na čí je straně a proto občas pomáhá občas zabije na obou stranách, proto má stejný problém jako Shina a to že ho občas chcou zabít obě, jeho specialitou je světlo a vítr

Vyskytuje se zde také samozřejmně spousta dalších postav, ale je jen na vás na jakou stranu se připojíte zda budete bojovat za Odboj a vaším cílem bude zabití královny, nebo naopak se přidáte k ní a budete ničit město a podporovat zlo v něm.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama